KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877468
nr 1387 7468
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Signerad, fiskande pojke. Olja på pannå, 26x42, yttermått inklusive ram: 41x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:24:05
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr